تعداد: 93 مورد   

اخبار

گازوئیل 165 ریالی وجود ندارد

رویای گازوئیل 165 ریالی رو دیگه در سر نداشته باشید و هیچ تردیدی نداشته باشید که شما باید برای هر لیتر گازوئیلی که برای گرم کردن مرغ هاتون، خانه کارگرهاتون و یا استفاده کرده از ماشین آلات مرغداری تون استفاده می کنید 1500 ریال پرداخت کنید، نه بیشتر و نه کمتر.

بیشتر

قیمت جوجه یکروزه کاهش یافت

کاهش قیمت جوجه یکروزه از چندی پیش آغاز شد که در طول 2 روز گذشته شاهد سقوط شدید و معنی دار قیمت جوجه یکروزه در کلیه واریته ها بودیم.

بیشتر

تفاهم نامه های تجاری میان بخش های خصوصی ایران و عراق به امضا رسید

به دنبال اعزام هیات تجاری استان خراسان رضوی به كشور عراق، بخش های خصوصی دو طرف تفاهم نامه های تجاری مختلفی را به امضا رساندند.

بیشتر

جوجه یک روزه با قیمتی غیرواقعی به دست تولیدکننده می‌رسد

رییس اتحادیه مرغداران مرغ گوشتی خراسان رضوی گفت: جوجه یک روزه با قیمتی غیرواقعی و ناعادلانه به دست تولیدکننده مرغ می‌رسد و این جای سوال است این سود به دست چه کسانی می‌رسد؟

بیشتر

كارخانجات خوراك دام و طيور نقش بسزايي در افزايش توليدات دامي دارند

به گزارش موج به نقل از روابط عمومي اداره كل دامپزشكي خراسان جنوبي، دكتر محمدعلي رضائي به فعاليت 9 واحد كارخانه خوراك دام و طيور با ظرفيت 448 تن توليد روزانه در سطح استان اشاره كرد و افزود..

بیشتر

372 میلیارد ریال تسهیلات به دامداران و مرغداران قم پرداخت می شود

معاون بهبود تولیدات دامی سازمان جهاد كشاوزی استان قم گفت: تسهیلات سرمایه در گردش برای واحدهای دامداری و مرغداری استان ابلاغ شد.به گزارش موج به نقل از جهادکشاورزی استان قم...

بیشتر

شیوع مجدد ویروس آنفلوآنزای پرندگان در ویتنام

این بیماری بخش های جنوبی Ca Mau ، نواحی شمالی Nam Dinh و قسمت های مرکزی Nghe را آلوده ساخته است . به گفته محققین ...

بیشتر

اتخاذ تدابير ويژه براي مقابله با آنفلوانزاي پرندگان درجمهوري آذربايجان

به دنبال مشاهده نوعي از بيماري آنفلوانزاي پرندگان در يك منطقه غربي جمهوري آذربايجان، در يك اقدام پيشگيرانه، هرگونه شكار پرندگان در اين كشور موقتا ممنوع اعلام شد.

بيشتر

شش هزار تن گوشت مرغ از قم صادر شد

معاون بهبود توليدات دامي سازمان جهاد کشاورزي استان قم از صادرات شش هزار تن گوشت مرغ به خارج از استان خبر داد.

بيشتر

در ژاپن ۲۱‬هزار مرغ بر اثر ابتلا به ويروس آنفلونزا مرغي معدوم شد

س از شناسايي شيوع آنفلونزاي مرغي در استان شيمانه ژاپن، ‪۲۱‬هزار قطعه مرغ معدوم شد.به گزارش ايرنا، پس از آن که در ‪۳‬روز گذشته ستاد مديريت بحران استان شيمانه...

بيشتر

آگهی های متنی